Continental indirim kampanyası başladı

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental“Zorlu kış şartlarına Continental şart“sloganıyla 1 Eylül – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında 500 TL’ye varan bir indirim kampanyası düzenliyor. Continental marka binek ve 4X4/SUV lastiklerde geçerli olan kampanya kapsamında, Yapı Kredi Worldcard’a özel 9 taksit imkânı da sağlanıyor.

Continental, karlı, buzlu ve ıslak yollarda üstün performansı bağımsız kurumlar tarafından yapılan test sonuçlarıyla kanıtlanan yeni kış lastiği WinterContact™ TS870 ile kış kampanyası için yola çıkıyor. Havaların soğumaya başlamasıyla araçlarını kışa hazırlayan ve lastiklerini değiştirmek isteyen sürücüler, kampanya kapsamında500 TL’ye varan indirimden faydalanabiliyor.

1 Eylül – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile lastik alacak olan herkesi Continental marka binek ve 4X4/SUV ürün gruplarında 4 lastik için KDV dahil 500 TL’ye varan indirimler bekliyor. Üstelik Yapı Kredi Worldcard ile peşin fiyatına 9 taksit imkânı da sağlanıyor.