İBB Genel Sekreteri Çağlar İETT Çalışanlarıyla Bayramlaştı

İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, İETT Genel Müdürü Alper Bilgili, İETT Genel Müdür Yardımcısı İrfan Demet, Metrobüs ve Elektrikli Ulaşım Dairesi Başkanı Zeynep Pınar Mutlu, Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Sevcan Bilir ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Bahadır Aşır ile İETT çalışanları katıldı.

İstanbul’a tarihi bir görevi hep birlikte sürdürdüklerini ifade eden İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, 150 yıllık bir kurumun çalışanlarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Direksiyon başında gece gündüz demeden vatandaşa hizmet veren İETT şoförlerinin çok önemli bir görevi ifa ettiğini vurgulayan Çağlar “Sizler 7 gün 24 saat İstanbulluların evlerine, işlerine güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayan İETT’nin kahramanlarısınız. Bu vesileyle hepinizin bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyorum.” dedi.

İETT Genel Müdürü Alper Bilgili de çalışanlarının bayramlarını kutlayarak hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. İstanbul halkının güven içerisinde ulaşımının sağlanması sürecinde görünmeyen ancak gece gündüz, özveriyle çalışan birçok emeğin bulunduğunu belirten Bilgili “İstanbullulara en iyi hizmeti sunmak zorundayız. Sizler de bu doğrultuda çok önemli ve sorumluluğu yüksek bir görev üstleniyorsunuz. Canla, başla çalıştığınızı biliyorum. Emeğinizin karşılığını her zaman tam olarak vermeye gayret edeceğiz. İşinizde kolaylıklar diliyorum. Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi.