İPRAGAZ VE YEMEKSEPETİ İŞ BİRLİĞİ İLE RESTORAN VE KAFELERE İNDİRİMLİ TÜP DESTEĞİ 

Cumhur Elmas

İPRAGAZ VE YEMEKSEPETİ İŞ BİRLİĞİ İLE RESTORAN VE KAFELERE İNDİRİMLİ TÜP DESTEĞİ
Nuri Büyükmirza: “Esnafın enerji giderlerine katkı sunmak istedik”

İpragaz, zor bir süreçten geçen restoran ve kafelere katkı amacıyla online yemek sipariş platformu Yemeksepeti ile önemli bir iş birliğine imza attı. Buna göre; Yemeksepeti üyesi iş yerleri, bulundukları illere göre İpragaz’dan indirimli fiyatlardan tüp alabilecek. Avantajlı fiyatlar, pişirme ve ısıtma amaçlı tüp kullanımlarında geçerli olacak.

İpragaz Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Nuri Büyükmirza, “Pandemi sürecinin en fazla etkilediği kesimlerden biri restoran sahipleri oldu. Biz de İpragaz olarak, Yemeksepeti ile yaptığımız iş birliği ile restoran ve kafelerin önemli gider kalemlerinden biri olan enerji giderlerine katkı sunmak, destek olmak istedik” dedi.

Türkiye’de enerjinin dört ana segmentinde de müşterilerine uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunan İpragaz, farklı sektörlere yönelik iş birlikleriyle katkı sağlamaya da devam ediyor. İpragaz son olarak pandemi nedeniyle zor bir süreçten geçen restoran sahiplerine destek olmak amacıyla Türkiye’nin önde gelen online yemek siparişi sitesi Yemeksepeti ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Restoran ve kafeler, indirimli tüp fiyatlarını görebilecek

Bu iş birliği kapsamında platformun üyesi restoran ve kafeler, tüp siparişi vermek istediklerinde Yemeksepeti tedarikçi portalı üzerinden bulundukları il için belirlenen özel İpragaz indirimlerini görebilecek. Link üzerinden tüp siparişi verdiklerinde ise, bu talepleri entegrasyon üzerinden online olarak İpragaz’a iletilerek, kendilerine en hızlı şekilde ve avantajlı fiyattan tüpleri ulaştırılacak.

“Yemeksepeti üyelerine, bulundukları illere göre özel indirimler uyguluyoruz”

İpragaz olarak, önemli bir müşteri bölümünü oluşturan restoran ve kafelere destek olmaktan mutlu olduklarını belirten İpragaz Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Nuri Büyükmirza, şöyle konuştu:
“Pandemi, pek çok sektörü derinden etkiledi. Bu süreçte hiç şüphesiz restoran ve kafeler de zor bir dönem geçiriyorlar. Biz de bu zorlu süreçte onlara destek olmak amacıyla Yemeksepeti ile önemli bir iş birliğini hayata geçirdik. Bu iş birliğindeki temel amacımız; içerisinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde işletmelerin önemli gider kaynaklarından biri olan enerji giderlerine katkı sağlamak, onlara destek olmak. Bu çerçevede işletmelerimiz, bulundukları illere göre, özel indirimlerden faydalanabilecekler. İpragaz olarak, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 2 bini aşkın bayimiz ile onlara en iyi ürünü, en uygun fiyatlarda sunmaya devam edeceğiz.”