NOVEXX SOLUTIONS’DAN EN YENİ PRINT&APPLY sistemi

Novexx Solutions, değişken verileri işleyebilen ve etiketleri her tür ürüne hızlı ve hassas bir şekilde uygulayabilen güvenilir bir Print&Apply Sistemi sunuyor. Novexx Solutions XPA 93x, yüksek uygulama hızlarında bile mükemmel baskı sonuçları sunuyor ve ürünleri gerçek zamanlı olarak 4″, 5″ veya 6″ baskı genişliğinde etiketliyor. Piyasadaki en kompakt Print&Apply Sistemi, tüm üretim hatlarına esnek bir şekilde entegre edilebiliyor. Her türlü endüstriyel tanımlama ve tedarik zinciri uygulamalarındaki ihtiyaçları karşılayabiliyor.

SEZGİSEL EKRAN

XPA 93x; yüksek kontrastlı, geniş, renkli ekran, sezgisel, simge ve Karekod yönlendirmeli, müşteriye özel “favoriler” menüsü sunuyor. Kapak açık ve kapalıyken okunabiliyor.


RIBON TASARRUF FONKSİYONU

Termal transfer Ribon’un kullanımı, etiketin yazdırılması olmayan alanlarda durur ve daha az Ribon kullanımı sağlayarak maliyetleri azaltır.

Daha uzun baskı kafası ömrü ve daha az zaman kesintisi sağlar. Atık ve kimyasal oluşumunu azaltarak çevreyi korur.


EKSTRA KOMPAKT VE ESNEK

XPA 93x, çok az yer kaplayan en kompakt Print&Apply Sistemidir ve üretim hattında akla gelebilecek herhangi bir konuma monte edilebilir (üst, yan, alt yüzey etiketleme).

Opsiyonel aksesuarların çeşitli montaj olanaklarına da sahip. Örneğin; uygulamanıza mükemmel şekilde uyması için etiket yükleyici veya aplikatörler gibi.


UZAKTAN AKILLI ERİŞİM

XPA 93x, herhangi bir PC, mobil cihaz veya endüstriyel panel PC ile uzaktan kontrol ve komuta edilebiliyor. Bu sayede uzaktan kurulum, yedekleme, teşhis ve onarım olanağı sağlıyor.

300 dpi baskı çözünürlüğü, NE (Near Edge) termal transfer teknolojisi sayesinde yüksek uygulama hızlarında bile mükemmel baskı sonuçları sağlıyor.