Yeni İstanbulkart mobil

Yeni İstanbulkart Mobil ile

Şehri Doya Doya Yaşa!

* Ulaşım ödemelerini QR kod ile kolayca yap!
* NFC ile yükleme talimatını kolayca tanımla!
* İstanbulkart Mobil’e özel kampanyaları kaçırma!

İstanbulkart Mobil’in Sana Sundukları

Bakiyeni Anında Görüntüle!

Telefonun NFC destekliyse İstanbulkart’ını telefonunun arkasına yaklaştırarak bakiyeni anında görüntüle!

TL/Abonman Talimatını Oluştur!

TL ya da abonman talimatını İstanbulkart Mobil’den banka ya da kredi kartınla oluşturabilirsin!

TL/Abonman Talimatını Anında Tanımla!

Telefonun NFC destekliyse TL ya da abonman talimatını İstanbulkart’ını telefonunun arkasına yaklaştırarak tanımlayabilirsin!

Yükleme/Ödeme Noktalarını Gör!

İstanbulkart Mobil’den konumuna en yakın İstanbulkart yükleme ve ödeme noktalarını öğrenebilirsin!

Hareket Detaylarını Gör!

Hesabından yaptığın yükleme, ödeme ve talimat işlemlerini görüntüleyebilirsin!

Toplu Ulaşım Ücretlerini QR Kod ile Öde!

İstanbul içi tüm toplu taşıma ödemelerini (Marmaray hariç) fiziksel karta ihtiyacın olmadan QR kod ile ödeyebilirsin!

İstanbulkart’ı Mobile Taşıyan Uygulama

Ulaşım ve yaşam kartı olarak hizmet veren İstanbulkart, mobil uygulaması olan İstanbulkart Mobil ile fiziksel kartın tüm yeteneklerini ve teknolojinin getirdiği avantajları dijitale taşıyan hizmetler sunuyor. İstanbulkart Mobil, kullanıcıların deneyim dünyasını değiştirmek ve aldıkları hizmet kalitesini artırmak amacıyla kullanıcı dostu arayüzü ile her zaman İstanbulluların yanında bulunuyor.

İstanbulkart Mobil ile Şehir Yaşamı Kolaylaşıyor!

IOS, Android ve diğer işletim sistemlerinde rahatça kullanılabilen İstanbulkart Mobil, tüm indirim haklarını saklı tutarak sunduğu QR kodla ödeme özelliği sayesinde fiziksel karta olan bağımlılığı ortadan kaldırıyor. İstanbulkart Mobil’de bakiye yükleme, abonman yükleme, HES kodu eşleştirmesi şehir hayatını kolaylaştırıyor. IOS işletim sisteminde NFC entegrasyonuyla talimat yükleme işlemlerini mobil cihazlardan gerçekleştirme imkanı sunan İstanbulkart Mobil, kullanıcılarına özel kampanyalar ve fırsatlar sunuyor.

İstanbulkart Mobil Kullanım Kılavuzu

İstanbulkart Mobil nedir?
İstanbulkart Mobil’in QR kod ile ödeme özelliğini nerelerde kullanabilirim?
İstanbulkart Mobil’i nasıl indirebilirim?
İstanbulkart Mobil’e nasıl kayıt olabilirim?
Dijital kartımdan ödeme yaptığımda indirim haklarımı kullanabilir miyim?
İstanbulkart Mobil’e nasıl kart ekleyebilirim?
İstanbulkart Mobil’e kayıtlı kartımı nasıl silebilirim?
İstanbulkart Mobil’den İstanbulkart’ıma nasıl yükleme yapabilirim?

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM AŞ, ulaşım ve yaşam kartı olarak hizmet veren İstanbulkart’ın marka kimliğini ve marka imajını yeniledi

Yenilenen stratejisiyle bir ulaşım kartının ötesinde ‘Şehrin Yaşam Kartı’ olan İstanbulkart, marketlerden müzelere, online alışverişlerden taksilere, kafe-restoranlardan akaryakıt istasyonlarına, perakende sektöründen eğlence sektörüne kadar birçok alanda ödeme aracı olarak İstanbullulara hizmet veriyor. Ulaşım ve yaşam kartı olarak hizmet veren İstanbulkart’ın İstanbulkart Mobil ve diğer mobil bankacılık entegrasyonu yoluyla dijital yükleme kanallarını artırması, QR kod ile ödeme yapabilme seçeneği gibi gelişmeleriyle dijital dönüşüm çalışmaları da İstanbulluları heyecanlandıracak gelişmeler sunuyor. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda İstanbulkart, marka kimliğini ve imajını ‘Şehir Yaşam Kartı’ vizyonu ve stratejisini destekleyecek şekilde yeniledi.

BELBİM AŞ, yeni marka kimliğiyle sunduğu İstanbulkart’ın yanında İstanbulkart Mobil’i de yenileyerek imaj dönüşümünü tamamlıyor. Yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak yeni İstanbulkart Mobil’i daha kullanıcı dostu hale getirirken mikro kredi, bakiye transferi, fatura ödeme gibi özelliklerle de İstanbullulara kolaylık sağlıyor.

Hali hazırda dolaşımda olan İstanbulkartların mevcut olan tüm haklarıyla kullanımına devam edilebilecek

Yenilenen yüzü ve marka kimliğiyle hizmet vermeye başlayan yeni İstanbulkart, www.istanbulkart.istanbul adresindeki ‘‘Online İşlemler’’ sekmesinden (“Adrese teslim” seçeneği üzerinden)  temin edilebiliyor. Çok yakında tüm bireysel ve kurumsal temsilciliklerden ve İstanbulkart Başvuru Merkezlerinden temin edilebilecek.

Yenilenen İstanbulkart “İstanbul Seni Seviyor” konseptiyle hizmete sunuldu

Ulaşım ve yaşam kartı olarak İstanbul’da alternatifi olmayan ve dünyada sayılı örnekler arasında olan İstanbulkart temassız ödeme seçeneği sunarken indirim ve kampanyalarla dolu bir rota çizerek İstanbulluların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. İstanbul’un her noktasında ödeme aracı olmayı hedefleyen İstanbulkart, marka kimliğini “İstanbul Seni Seviyor” konseptiyle yenileyerek kartlarını daha dinamik, renkli ve modern bir görüntüye kavuşturdu.

Belbim AŞ Hakkında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Belbim AŞ, yenilikçi projelerle ülkemize ve tüm İstanbullulara fayda sağlayacak, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen İstanbulkart, Finansal Teknoloji altyapısında yerli yazılım kullanarak, ödeme sistemlerindeki dijitalleşmenin sağladığı avantajlarla 18 milyon kullanıcısının hayatına değer katacak projeler yapmaya devam etmektedir.

İletişim

WEBwww.istanbulkart.istanbul 
Instagram: https://www.instagram.com/istanbulkart.istanbul/
Facebook: https://tr-tr.facebook.com/istanbulkart/
Twitter:  https://twitter.com/istanbulkart