ZF – Yeni Ticari Araç Çözümleri

ZF’nin yeni Ticari Araç Çözümleri bölümü, ticari araç endüstrisinin önde gelen küresel bileşen ve sistem tedarikçisi olma yolunda ilerliyor. ZF’nin ticari araç teknolojisi uzmanlığını ve yeteneklerini güçlü bir şekilde birleştiren bu bölüm, giderek daha otonom, bağlantılı ve elektrikli (ACE) teknolojilerinde ilerlemelere öncülük edecek.

ZF yönetim kurulu üyesi Wilhelm Rehm: “Geniş teknolojik tabanımız sayesinde, müşterilerimize ürün portföylerini tek bir kaynaktan dönüştürmek için ihtiyaç duydukları temel çözümleri sunabiliyoruz. Sonuç olarak, ZF Group’un karlı büyümesine önemli bir katkı sağlıyoruz. ”

Friedrichshafen, Almanya ZF bugün 1 Ocak 2022’den itibaren geçerli olmak üzere yeni Ticari Araç Çözümleri (CVS) bölümünün lansmanını duyurdu. ZF’nin iddialı küresel ticari araç büyüme stratejisini daha da hızlandıran CVS, daha güvenli, sürdürülebilir ve dijitalleştirilmiş ulaşım konusu tek hedef oluyor. Yeni bölüm, ZF’nin Ticari Araç Teknolojisi ve Ticari Araç Kontrol Sistemleri bölümlerini bir araya getiriyor; bunlardan ikincisi, ZF’nin Mayıs 2020’de WABCO’yu satın almasından oluşuyor.

“Ticari araç sektörü için dünyanın en büyük teknoloji bileşeni ve sistem tedarikçisi olma yolunda ilerleyen ZF’nin yeni Ticari Araç Çözümleri bölümü, dünya çapında ticari araç endüstrisinin zorluklarının üstesinden gelmeye yardımcı olmak için benzersiz bir şekilde iyi bir konuma sahiptir,” diyor Wilhelm Rehm.

CVS bölümü ve ZF Yönetim Kurulu Üyesi. “ZF’nin ‘Yeni Nesil Mobilite’ stratejisi doğrultusunda ve entegrasyon sürecine paralel olarak elde edilen önemli teknolojik ilerlemeleri daha da geliştiren CVS, ZF’nin küresel büyüme stratejisini hızlandıracak.” “Her bölgede müşterilerimize yakın olmaya devam etmemizi sağlayan CVS, dünya çapında nerede olurlarsa olsunlar, kamyon, otobüs, otobüs ve treyler OEM’lerinin yanı sıra filolar için değer artırıcı sinerjiler ve faydalar sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.”

ZF’nin Ticari Araç Çözümleri bölümü, 28 ülkede 61 lokasyonda birbirine bağlı yaklaşık 25.000 çalışan tarafından destekleniyor.